Başkan Yontar, 23 Nisan Çocuk Bayramını Kutladı

Genel 22 Nisan 2022 14:58
Videoyu Aç Başkan Yontar, 23 Nisan Çocuk Bayramını Kutladı
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ Kadın Kolları Başkanı Nurten Yontar,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.Başkan Yontar, "23 Nisan 1920' tarihinde açılan TBMM'nin kuruluşunun 102. yıl dönümünü ve Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklarımıza armağanı olan 23 Nisan Ulusal egemenlik ve Çocuk bayramını ülkemizde büyük bir coşku ve gururla kutlayacağız. TBMM'nin açıldığı gün, bağımsızlığa ulaşma yolunda Türk Ulus’unun kendi azim ve iradesine inanarak başlattığı var olma mücadelesinin en önemli adımıdır. Türk Milleti'nin aydınlık geleceği olarak gördüğümüz çocuklarımızın; sağlıklı, mutlu ve özgür bireyler olarak yetişmeleri ve bu şekilde hayatlarını sürdürmeleri en büyük isteğimizdir.
Sevgili çocuklar, daha güçlü bir Türkiye sizlerin omuzlarında yükselecektir. Bu bilinç ve sorumlulukla geleceğe hazırlandığınızda başaramayacağınız hedef olmayacaktır.
En büyük umudumuz ve geleceğimiz olan çocuklarımızın bayramını ve Büyük Türk Halkının Ulusal Egemenliğini kutluyor; başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kahramanlarımızı saygı ve Şükranla anıyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat