Başkan Yüksel'den yeni yıl mesajı

Genel 29 Aralık 2020 15:06
Videoyu Aç Başkan Yüksel'den yeni yıl mesajı
A
a
CHP Sinop İl Başkanı İnan Savaş Yüksel, yeni yıl mesajında, hiç bir çocuğun yatağa aç girmek zorunda kalmadığı, işçinin alın terinin karşılandığı, emeklinin refah ve huzur içinde yaşadığı, çocuklarımızın çağdaş ve evrensel eğitimle büyüdüğü, Güçlendirilmiş Parlamenter Sisteme geçildiği, hak ve hukukun olduğu, basın ve ifade özgürlüğünün yaşandığı bir Türkiye diledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sinop İl Başkanı İnan Savaş Yüksel, yeni yıla girerken bir mesaj yayımladı. Mesajında 2020 yılında yaşanan sorunlara değinen Başkan Yüksel, "Corono virüsü dolayısıyla zor bir yıl olan 2020'de ekonomiden ifade özgürlüğüne kadar her konuda sorunlar artarak devam etti. İstihdam azaldı, işsizlik arttı. Yoksulluk arttı. Türkiye iyi yönetilmedi" dedi.
Faturanın daha da ağırlaşmadan yeni yılda tepeden tırnağa yenilenmiş, halktan yana politikalar üretecek bir anlayışın iktidara gelmesi gerektiğini ifade eden Başkan Yüksel, "Her yeni yıl yeni bir umuttur. En büyük güvencemiz milletimizin sağduyusu. Hiç bir çocuğun yatağa aç girmek zorunda kalmadığı, işçinin alın terinin karşılandığı, emeklinin refah ve huzur içinde yaşadığı, çocuklarımızın çağdaş ve evrensel eğitimle büyüdüğü, Güçlendirilmiş Parlamenter Sisteme geçildiği, hak ve hukukun olduğu, basın ve ifade özgürlüğünün yaşandığı bir Türkiye temenni ediyorum. Yeni yıl, tüm insanlığa sevgi, barış, kardeşlik, bereket, huzur ve mutluluk getirsin" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat