BAYBURT’UN TANINAN İSMİ GELECEK PARTİSİ’NE KATILDI

Türkiye 8 Mart 2021 14:51
Videoyu Aç BAYBURT’UN TANINAN İSMİ GELECEK PARTİSİ’NE KATILDI
A
a
Bayburt’un önde gelen iş insanlarından Haşim Çikot, Gelecek Partisi’ne üye oldu. Çikot’un rozetini Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler taktı.
Gelecek Partisi’nin yönetim kadrosu tarafından erken seçim çağrıları gündeme getirilirken, partinin yerel yönetimleri de üye çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Bayburt’ta önemli bir gelişme yaşandı. Şehrin tanınan siması, iş insanı Haşim Çikot, Gelecek Partisi İl Teşkaltı’na üye oldu. Üyelik rozeti İl Başkanı Nazir Güler tarafından takdim edilen Çikot şu ifadeleri kullandı:

 “Uzun zamandır halkının acil sorunlarına kayıtsızlık, halkın gündeminden kopma, toplumu ayrıştırma,  nefret dili ötekileştirme,  nepotizm ehliyetsiz ve liyakatsiz kadrolar,  saygısızlık, ülke sorunlarına siyasetteki çözümsüzlük ve kötü yönetim sebebiyle siyasetten uzak kaldım. Ülkeme ve aziz milletime faydalı olmak için, muhalefet içerisinde siyasi mücadele verebileceğim, Türkiye'yi özlenen refah ve medeniyete taşıyacak tek parti olarak gözlemlediğim, Türkiye'nin sorunlarını çözebileceğine
inandığım Gelecek Partisine katılmaya karar verdim. Türkiye'nin geleceği artık, gelecek partisinde.” 

İLK TEBRİK EDEN BAŞKAN GÜLER OLDU

Çikot’u üyeliği için ilk tebrik eden isim Başkan Güler oldu. Güler, “Sayın Haşim Çikot’u Gelecek ailesinin içerisinde görmekten çok memnunuz. Kendisine siyasi hayatında başarılar diliyoruz. 18 yıldır şehri yönetenlerin, şehrin asli ihtiyaçlarından habersiz, ekonomik ve rasyonel yatırımları göz ardı etmiş, israfa ve tüketime dayalı yönetim sergilemiştir. Karar vericiler toplumsal faydadan çok nepotizmin dibine vurmuş, olumsuz icraatları ile halkın tepkisini çekmiştir. Gelecek Partisi olarak Bayburt’un problemlerini iyi biliyoruz. Çözüm dosyalarınız hazırlanmaktadır. Siyasetin tarzı, üslubu, yöntemi değişecektir. Gelecek büyümeye devam edecek” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat