Belediyenden halkı aşağılayan reklam!.

Genel 5 Nisan 2022 11:26
Videoyu Aç Belediyenden halkı aşağılayan reklam!.
A
a
BU RAZELETİ SOSYAL MEDYADAN KALDIRIN!..

Sultangazi Belediyesi tarafından çevre bilinci ile ilgili farkındalık oluşturmak için yayınlandığı reklam filmi tepki topladı. 
'BUNU ANCAK İTHAL YÖNETİCİLER YAPAR' 
Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan, Tanıtım flmine çok sert tepki göstererek, Flimde Sultangazi halkını maganda, korkak,  çevre düşmanı olarak gösteren ithal belediye yöneticilerinin ilçe halkının, örf,adet gelenek ve gördüklerinden bi haber olduğunu yine gözler önüne serdiğini ifade etti
REKLAM FLİMİNİ DE BECEREMEDİLER!.
Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun’un da sosyal medya hesabından paylaştığı reklam filmine Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı Ramazan Altan da tepki göstererek, “Filmdeki amacı anlayamadık" diye konuştu
REKLÂMA HALKIN KAÇ LİRASI ÖDENDİ!.
Çevre bilincini şiddet ile nasıl bağdaştırıp, bunu da çok büyük iş yapmışlar gibi yayınlıyorlar. Daha da önemlisi bu film için belediye bütçesinden ne kadar ödeme yapıldı” dedi.
ALTAN'BÖYLE BİR TANITIM KABUL EDİLEMEZ"
Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı Ramazan Altan, sokaklar hepimizin ve temiz tutmak elimizde sloganıyla paylaşılan reklam filminde şiddet unsuru neden kullanılır diye sordu.
HALK BİRBİRINE DÜŞÜRÜLMEK Mİ ISTENİYOR?
Başkan Altan şu şekilde konuştu; “Filmde ‘Görünmez kazalara yol açmamak için, çöpünü belirlenen noktalara at’ deniyor. Yani halka yerlere çöp atanlara karşı şiddet uygulayabilirsiniz, bunları biz görünmez kaza olarak kabul ederiz mi deniyor? 
SULTANGAZİ HALKI DUYARSIZ DEĞİL!.
Bu filmi kabul etmek mümkün değil. Halkımız ne korkak, ne çevresine karşı duyarsızdır. Bu filmin derhal kaldırılmasını ve Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun’un da vatandaşlarımızdan özür dilmesini bekliyoruz” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat