BÜLBÜL: TOKLU’YU NEDEN ÖDÜLLENDİRİYORSUNUZ?

Türkiye 17 Aralık 2021 19:35
Videoyu Aç BÜLBÜL: TOKLU’YU NEDEN ÖDÜLLENDİRİYORSUNUZ?
A
a
Suç örgütü lideri Sedat Peker’in adını gündeme getirdiği Ankara Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Esat Toklu, Danıştay’a seçildi. 

Toklu’nun, Sezgin Baran Korkmaz’ın ilk sahibi olması ise tartışılan ultra lüks Paramount Otel’de kaldığı ortaya çıkmış ve Toklu, otelde kendi parasıyla kaldığını söylemişti.
Konuyla ilgili açıklama yapan CHP Aydın Milletvekili ve Adalet Komisyonu üyesi Süleyman Bülbül, adı şaibeli bir olaya karışan kişilerin ödüllendirilmeye devam ettiğini getirerek,

“SBK’nın Paramount Otel’inde bedava tatil yapan Esat Toklu’ya bir ödül daha! Toklu, HSK tarafından Danıştay’a atandı. Ülkenin adalet koltuklarını, batan geminin malları gibi
pazarlayan bu düzen değişecek” dedi.

CHP’li Süleyman Bülbül, adalete olan güvenini tesis etmekle yükümlü olan iktidarın bunun aksine davrandığını belirterek, “Ülkede adı şaibelerle anılan ve ucu iktidara dokunan herkes ödül üstüne ödül alıyor. Halkın adalete olan güveni yaşanan bu olaylarla azalıyor. Ortada şaibe varsa makam vermez soruşturursunuz ve gereken yapılır. Olayın üstü kapatılarak ödül vermeye devam ederseniz liyakatin Türkiye’de bittiğini ispat etmiş olursunuz” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat