BÜYÜKŞEHİR’DEN YILIN İLK ZİYARETİ 45 YILLIK MUHTAR KEMAL MANDAL’A

Genel 7 Ocak 2021 20:36
Videoyu Aç BÜYÜKŞEHİR’DEN YILIN İLK ZİYARETİ 45 YILLIK MUHTAR KEMAL MANDAL’A
A
a
Tarihi Odunpazarı Bölgesi’nde 45 yıla yakın süredir muhtarlık yapan Kemal Mandal, yılın ilk mesai gününde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce’yi misafir etti. Muhtarlar ile koordineli çalışmaya büyük önem verdiklerini ifade eden Ünlüce, Kemal Mandal’ın da Akcami Mahallesi için yıllardır büyük emekler verdiğini
belirtti.


Kent merkezi ve kırsal mahallelerde 539 mahalle muhtarı ile sürekli iletişim halinde olan ve mahallelerin talep, şikayet ve önerilerini Muhtarlık Şube Müdürlüğü aracılığı ile çözüme kavuşturan Büyükşehir Belediyesi, muhtar ziyaretlerini de aralıksız sürdürüyor. Son olarak yılın ilk mesai günü olması sebebiyle Muhtarlık Şube Müdürlüğü yetkilileri ile birlikte Akcami Mahalle Muhtarı Kemal Mandal’ı ziyaret eden Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce, Eskişehir’e hizmet noktasında muhtarlar ile birlikte çalışmaya büyük önem verdiklerini belirtti. Ziyaret sonrasında sosyal medya hesabından fotoğraflar paylaşan Ünlüce, paylaşıma Yeni yılın ilk mesai gününde 45 yıldır Akcami Mahallesinde muhtarlık yapan Sevgili Kemal Mandal amcamızı ziyaret ettik. Çay içtik, sohbet ettik, ne güzel anılar dinledik. Sağ olsun, var olsun!notunu düştü.
2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da hem kent merkezinde hem de kırsal mahallelerde muhtarlıkları ziyaret etmeye devam edeceklerini ifade eden Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ünlüce, muhtarların da her zaman Eski Nikah Dairesi içerisinde bulunan Muhtarlık Şubesi’ne gelerek talep ve şikayetlerini iletebileceklerinin altını çizdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat