Çakır: “83. Yıldönümünde Bir Kez Daha Rahmet, Minnet ve Şükranla Anıyoruz”

Genel 10 Kasım 2021 10:36
Videoyu Aç Çakır: “83. Yıldönümünde Bir Kez Daha Rahmet, Minnet ve Şükranla Anıyoruz”
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kemalpaşa İlçe Başkanı Taner Çakır, 10 Kasım Atatürk’ü anma gününün 83. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Çakır mesajında: "İşgal altında kalmış yurdumuzda her türlü olumsuzluk ve yokluğa rağmen tam bağımsız bir ülke sevdasıyla kahraman milletimizle birlikte başlattığı zaferle sonuçlanan Kurtuluş Savaşı’nın ardından Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran büyük komutan ve eşsiz devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 83. yıldönümünde bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz. 

Büyük Önder Atatürk’ün aramızdan ayrılışının yıldönümünde bizlere düşen en önemli görev, birlik ve beraberlik içerisinde hatırasına, eserlerine ve ideallerine sahip çıkmak, Türkiye Cumhuriyeti’ni çağdaş medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak ve sonsuza kadar yaşatmak için çok çalışmaktır. 

Bu duygu ve düşüncelerle bütün insanlığa ve tarihe mal olan, Türk milletinin kalbinde sonsuza kadar yaşayacak olan Büyük Atatürk’ün gösterdiği hedef ve idealleri doğrultusunda ilerleyerek gelecek nesillere emanet edeceğimizi ifade ediyor, aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyoruz. Ruhu şad olsun” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat