Çakmaklı: “Yarın bugünden daha da güçlü olacağız”

Genel 22 Ekim 2021 14:48
Videoyu Aç Çakmaklı: “Yarın bugünden daha da güçlü olacağız”
A
a
İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı, 4. Yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Çakmaklı mesajında: “Özgür, güvenli, hukukun üstünlüğünü ön planda tutan, istikrarlı ve öngörülebilir bir ekonomiye sahip, uluslararası platformda saygın, milleti ile barışık, ülkesi için sorumluluk alan bireylerden oluşan ve geleceğine umutla bakan eşit fırsatlar ülkesi bir Türkiye hayali ile çıktığımız yolda elde ettiğimiz başarılar ile partimizin dördüncü kuruluş yıldönümünün Türk Milleti’ne hayırlı olmasını diliyor, saygılarımı sunuyorum. Hedefimiz İyi bir Türkiye’nin hayalini kuran Partimizi iktidar, Liderimiz ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i Başkan yapmaktır.

“Bugünlere Kolay Gelmedik”

Kurulduğumuz günden bugüne her türlü engellemelere rağmen verdiğimiz mücadelenin haklı gururunu yaşayan biz İYİ’ler, Ülkemizi hak ettiği şekilde yönetmeye talip olarak varlığımızı sürdürebilmenin gayreti içindeyiz. Dağ taş, uzak yakın, il il, ilçe ilçe, köy köy, mahalle mahalle ötekileştirmeden ve ötelemeden; ‘ben’ değil, ‘biz’ diyerek tutunan ellerimiz bizleri bu günlere taşıdı.

Sözümüz doğru, yolumuz doğru, amacımız kutludur. Milletimiz adına üstlendiğimiz görevin 4. Yılında Allah’ın izniyle Millet iradesini arkasına alan İYİ Parti ile yenileneceğiz, güçleneceğiz ve mutlu bir Türkiye olacağız.
Yarın bugünden daha da güçlü olacağız. Çünkü haklıyız, kazanacağız. Biliyor ve inanıyoruz ki, Allah her daim haklı ile beraberdir. Kucaklaşmamız, sevdalıların buluşmasıdır. Çünkü Millet bizi çağırıyor. Bu vesile ile hizmetkarı olmaktan şeref duyduğum partimizin 4. kuruluş yıldönümünün milletimize hayırlı olmasını diliyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat