ÇALIŞAN TÜM ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDAYIZ

Genel 4 Kasım 2021 22:38
Videoyu Aç ÇALIŞAN TÜM ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDAYIZ
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, üniversite öğrencilerine çay, simit, ayran, su poğaça ikramında bulundu.

Eğitim için Fethiye’de bulunan öğrencilere kapımız her zaman açık mesajı veren CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, CHP Fethiye Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Çoban ile birlikte Fethiye İşletme Fakültesinde eğitim gören öğrencilerle sohbet ederek çay, ayran su, simit ve açma ikram etti.

Gençlerle ülke gündemine ilişkin sohbet eden Başkan Mehmet Demir, “Eğitim için ilçemizde bulunan tüm gençlerimizin yanındayız. Onlar bizim misafirlerimiz. Geleceğimizin teminatı olan, aydınlık yarınlarımızın mimarı olacak gençlerimizle sohbet etmek, onların fikirlerini dinlemek bize de moral veriyor. Gençlerimizi bugün kahvaltılarını yaptırarak derse uğurlamak, beni ve ekip arkadaşlarıma hem moral oldu hem de mutlu etti. Öğrencilerimize yönelik etkinliklerimiz devam edecek. Onlarla sohbet etmek, talep ve beklentilerini dinlemek için güçlü bağlar kuracağız. Başarıya giden yolda var gücüyle çalışan tüm öğrencilerimizin yanındayız” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat