Çankaya Belediyesi asfalt çalışmaları hız kazandı

Genel 3 Kasım 2021 10:18
Videoyu Aç Çankaya Belediyesi asfalt çalışmaları hız kazandı
A
a

Çankaya Belediyesi Aralık ayı başına dek sürdüreceği asfalt sezonunda yoğun bir mesai içerisinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 


 
Türkiye’nin en büyük ilçelerinden biri olan Çankaya’da bu yıl hedef olarak belirlediği 145 bin 500 ton asfaltı vatandaşların hizmetine sunmak için var gücüyle çalışan Çankaya Belediyesi ilçede yer alan 123 mahallede koordineli bir biçimde çalışmalarını sürdürüyor. 
Yakupabdal Mahallesinde yer alan Asfalt Üretim Merkezinde kendi işçisiyle ürettiği asfaltı Ankara’nın kalbi Çankaya’da halkın hizmetine sunan Çankaya Belediyesi hedefe yakın asfalt serimini tamamladı. 
Tam kaplama, onarım ve yama asfalt çalışmaları ile Çankaya’nın her bölgesinde çalışan Çankaya Belediyesi, sokakların yanı sıra resmi kurum ve okul bahçelerini de asfaltlıyor. 
 
ÇANKAYALILARI MAĞDUR ETMEYECEĞİZ 
Çankaya’da pek çok ilki hayata geçirerek yeni eserler kazandıran bu yıl da yatırımlara hız veren Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Bir belediyenin bir dönemde yaptığı yatırımları bir senede Çankayalıların hizmetine sunarken temel belediyecilik hizmetlerini de aksatmıyoruz. Göreve geldiğimizde Çankaya’da asfaltsız sokak kalmayacak demiştik, bu sözü tutmanın gururu içindeyiz. Çankayalılar her şeyin en iyisine layıktır anlayışıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz” diye konuştu. 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat