CESURLAR HAREKETİ 4 YAŞINDA

Genel 22 Ekim 2021 13:15
Videoyu Aç CESURLAR HAREKETİ 4 YAŞINDA
A
a
İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, 25 Ekim 2017 tarihinde kurulan İYİ Parti’nin 4’üncü kuruluş yıldönümü münasebetiyle sebebiyle bir mesaj yayınladı. 

İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, partilerinin Meral Akşener liderliğinde 25 Ekim 2017 tarihinde kurulduğunu ve kısa süre sonra halkın takdiri ile TBMM’de yerini aldığını ifade ederek “İYİ’ler hareketini 4. Yılı kutlu olsun” dedi.

İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Genel Başkanımız Meral Akşener öncülüğünde, ‘Cesurlar hareketi’ olarak Türk siyaset sahnesine güneş gibi doğmuştur. Aziz Milletimizin geleceğine umut ışığı olan hareketimizin, davamızın İYİ Parti çatısı altına girişinin 4’üncü yıldönümünün haklı gururunu yaşıyoruz. Genel Başkanımız Meral Akşener’in inançlı ve dik duruşu ile geride kalan 4 yıl içinde ciddi engelleri geçtik. Başta Genel Başkanımız Meral Akşener olmak üzere her partilimiz İYİ Parti bayrağını en yukarıya taşımak için gece gündüz demeden emek harcıyor. Edirne’de tüm teşkilatlarımızla sahadayız ve çalışıyoruz. Halkımızın derdini, sıkıntısını dinliyor, İYİ günde kötü günde yanlarında yer alıyoruz. Çok çalışmaya devam edeceğiz ve İYİ Parti ilk seçimlerde iktidar olacaktır, Genel Başkanımız ise Başbakan olacaktır. Türkiye bu cesur kadro ile Türkiye İYİ olacak. Bu duygu ve düşüncelerle partimizin 4. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, tüm teşkilatlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum."
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat