Çevik: “Bayram Hatırlamaktır, Hatırlanmaktır”

Genel 12 Mayıs 2021 21:29
Videoyu Aç Çevik: “Bayram Hatırlamaktır, Hatırlanmaktır”
A
a
Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Muharrem Çevik, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Çevik mesajında: “Yüce Allah’ın, bizleri birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde Ramazan Bayramı'na ulaştırmış olmasının sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihimizin derinliklerinden gelen yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı müstesna zamanlardır. 

Bu yıl da tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgını nedeniyle bu bayramı büyüklerimiz, komşularımız ve akrabalarımızla birlikte geçirememenin burukluğunu yaşıyoruz. Bayram hatırlamaktır, hatırlanmaktır. Bu bayramda sokağa çıkma yasağı kurallarına riayet ederek bayramı evimizde geçirelim. Büyüklerimizle, komşularımız ve akrabalarımızla olan bayramlaşmamızı telefon veya diğer iletişim araçlarıyla yapmaya gayret gösterelim. 

Öte yandan bayramı kanlar içerisinde geçiren Müslüman kardeşlerimiz var. Katil İsrail bu mübarek günlerde vahşice kan döküyor. Masum kanına giren insanlık yoksunlarını Allah’a havale ediyorum. Bütün ülkeler orta doğuda yaşananları görüyor ve susuyorlar. Biz Türkiye olarak asla susmayacağız. 

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Kahramanmaraşlı hemşerilerimin Ramazan Bayramı'nı en içten duygularla kutlar, bu kutsal vatan için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnetle anıyor, herkese aileleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini diler, selam ve saygılarımı sunarım” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat