CHP ADIYAMAN ÇALIŞMALARA TAM GAZ DEVAM EDİYOR

Genel 25 Temmuz 2021 14:23
Videoyu Aç CHP ADIYAMAN ÇALIŞMALARA TAM GAZ DEVAM EDİYOR
A
a
CHP Adıyaman İl Başkanı Burak Binzet, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere ile birlikte beldelerde yaşayan vatandaşlarla bir araya gelerek bölgede yaşanan sorunları dinledi.

CHP’liler Adıyaman’da il ve ilçe örgütleri, belediye başkanı, il genel meclis üyeleriyle birlikte Belören, Yukarıkarakuyu ve Çelik, Balkar, Bağlarbaşı, Yarbaşı köylerini ziyaret ederek, bölgedeki sorunları yerinde dinledi.

“VATANDAŞ HÜKÜMETTEN SESLERİNİN DUYULMASINI BEKLİYOR”

Gerçekleştirilen ziyaretlere ilişkin konuşan CHP Adıyaman İl Başkanı Burak Binzet, “Köylerimizi ziyaret ederek vatandaşlarımızın yaşadığı sorunlarını yerinde dinleyerek taleplerini aldık. Bölgelerde altyapı ve 2B arazilerindeki tapu sorunu ile beraber içme suyu, ödenen elektrik bedellerinin fahiş olması gibi problemlerin olduğunu tespit ettik. Köylerimizde yaşanan sorunlarının takipçisi olacak ve bu sorunların çözüme kavuşturulması için sonuna kadar mücade edeceğiz. Yine köylerimizde üreticilerimiz yüksek girdi fiyatlarından ve ürettiğini satacak pazar bulamamaktan dert yanıyor. Gençlerimiz ise işsizlik sorunuyla boğuşuyor. Birçok gencimiz verilerede yansıdığı üzere iş bulmaktan dahi ümidini kesmiş vaziyette. Vatandaşlar hükümetten seslerinin duymasını bekliyor.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat