CHP Adıyaman İl Başkanı Binzet: “Sağlık Personelimizin 14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun”

Genel 13 Mart 2021 13:15
Videoyu Aç CHP Adıyaman İl Başkanı Binzet: “Sağlık Personelimizin 14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun”
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman İl Başkanı Mehmet Sırrı Burak Binzet,  14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. CHP Adıyaman İl Başkanı Mehmet Sırrı Burak Binzet mesajında: “İnsan sağlığını ve hayat hakkını koruyan, her koşulda sorumluluğunun bilincinde olan hekimlerimizin ve tüm sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun. Başından beri milletimizin var olma, kalkınma ve gelişme mücadelesinde önemli roller üstlenen hekimlerimiz ve tüm sağlık çalışanlarımız; özveri ve inançla, meslek onuruna yakışır bir şekilde insanlığa ve ülkemize hizmet etmektedirler. 

Günümüz dünyasında devletler; vatandaşlarına sağlıklı yaşam imkânı sağlamayı, hızlı ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunmayı en öncelikli görevlerinden birisi olarak görmektedir.
Sağlık hizmetlerinin etkin bir şekilde sunulmasında bu tür tesislerin yanında  sağlık çalışanlarımızın özverili, sabırlı ve hoşgörülü bir şekilde gece gündüz demeden çalışarak üstlendikleri görevi hakkıyla yerine getirme çabası sağlık hizmetlerinde kalitenin arttırılmasında önemli faktördür. 
 Koronavirüs sürecinde de gördük ki sağlık hizmetlerinin sunumunda çalışanlarımız devlet - vatandaş arasındaki hizmet akışının sağlanması vazifesini büyük bir sabır ve özveriyle gece gündüz demeden yerine getirdiğini görüyoruz. İnsanı yaşatmayı esas alan bu zor fakat bir o kadar da kutsal vazifeyi yerine getirmek için azimle mesai yapan tüm sağlık çalışanlarımızı bu anlamda tebrik ediyor, kendilerine üstün başarılar diliyorum. Son olarak onlara en büyük desteğimiz bu pandemi sürecinden kurtulmak olacaktır. O yüzden maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyalım. 

Bu vesileyle hayatımızın her anında yanımızda olan ve kendilerine çok şey borçlu olduğumuz hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor; tüm insanlığa sağlık, huzur ve esenlikler diliyorum “dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat