CHP ADIYAMAN İL BAŞKANI BİNZET, İBB BAŞKANI İMAMOĞLU’NUN YARDIMLARI İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

Genel 12 Nisan 2021 16:33
Videoyu Aç CHP ADIYAMAN İL BAŞKANI BİNZET, İBB BAŞKANI İMAMOĞLU’NUN YARDIMLARI İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ
A
a
İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Adıyaman’ın ilçe belediyelerine TIR’larla yardım gönderdi. CHP Adıyaman İl Başkanı Mehmet Sırrı Burak Binzet, yardımlar için teşekkür etti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere’nin girimleriyle, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Adıyaman’ın Kahta, Gölbaşı, Tut, Yaylakonak, Kesmetepe, Kömür, Pınarbaşı, Harmanlı ve Şambayat Belediyelerine TIR’larla; çöp konteynerleri, işçi kıyafetleri, bilgisayar, teknolojik malzemeler ve hijyen ürünleri gönderdi. Yardımlar il örgütü tarafından belediyelere dağıtılırken, CHP Adıyaman İl Başkanı Mehmet Sırrı Burak Binzet, İstanbul’dan gelen yardımlar için İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na teşekkür etti. 

“ADIYAMAN ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Malzemelerin dağıtımına eşlik ettiklerini belirten Başkan Binzet, “Sayın Ekrem İmamoğlu’nun kıymetli ekibini ve gönderdiği yardım tırlarını karşılayarak belediyelerimize destek olmak için gönderilen yardım malzemelerinin dağıtımına eşlik ettik. Göstermiş olduğu bu büyük dayanışma örneğinden dolayı Sayın Ekrem İmamoğlu’na ve değerli çalışma arkadaşlarına tüm Adıyaman adına teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat