CHP ADIYAMAN İL ÖRGÜTÜ, ANKARA’DA KEMAL KILIÇDAROĞLU VE PARTİLİLER BİR ARAYA GELDİ

Genel 15 Nisan 2021 17:01
Videoyu Aç CHP ADIYAMAN İL ÖRGÜTÜ, ANKARA’DA KEMAL KILIÇDAROĞLU VE PARTİLİLER BİR ARAYA GELDİ
A
a
Ankara’da ziyaretler gerçekleştiren CHP Adıyaman İl Başkanı Mehmet Sırrı Burak Binzet ve beraberindekiler, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve parti yönetimiyle bir araya geldi.

 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman İl Başkanı Mehmet Sırrı Burak Binzet, Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Pınarbaşı Belediye Başkanı Mahmut Alan ve İl Saymanı Cengiz Ağaoğlu’nun olduğu heyet Ankara’da birtakım temaslar gerçekleştirdi. Ziyaretler kapsamında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da dahil olmak üzere, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka ve Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer de ziyaret edildi.

“TEK BİR İHTİYACIMIZ KALDI O DA ERKEN SEÇİM”

 Birliktelikler hakkında bilgi veren CHP Adıyaman İl Başkanı Mehmet Sırrı Burak Binzet, “Şehrimizin sorunlarını ve Pınarbaşı İlçe’mizin sorunlarını dile getirmek üzere Ankara’da Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve partimizin değerli yöneticileri ile bir araya geldik. Çok verimli bir program oldu. Esnafımızın, işletmecimizin, Adıyamanlı çiftçimizin tüm sorunlarını tek tek dile getirdik. Aldığımız notları da Sayın Genel Başkanımıza ve yöneticilerimize ilettik. Çalışmalarımızla bugünden sorunları tespit edip, çözümlerini üretiyoruz. İktidara geldiğimiz ilk günden itibaren milletimizin her isteğine cevap verebilecek, her soruna çözüm bulabilecek durumda olacağız. Tek bir ihtiyacımız kaldı, o da erken seçim” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat