CHP ADIYAMAN KENTİN SORUNLARINI DİNLEMEK İÇİN SOKAĞA İNDİ 

Genel 7 Nisan 2021 21:57
Videoyu Aç CHP ADIYAMAN KENTİN SORUNLARINI DİNLEMEK İÇİN SOKAĞA İNDİ 
A
a
CHP Adıyaman İl Örgütü, esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinlemek için saha çalışması yaptı. 

CHP Adıyaman İl Başkanı Burak Binzet ve il yöneticileri, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Buluş ve CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere eşliğinde Oturakçı Pazarı ve Tütün Pazarını ziyaret ederek pandemi sürecinde esnafın yaşadığı sorunları ve talepleri dinledi. CHP'li heyet daha sonra Tek Başına İçilebilir Adıyaman Tütün Kooperatifi Başkanı Bahri Turan, Kooperatif Yönetimi ve Muhtarlar ile bir araya geldi. 

CHP'liler son olarak, Adıyaman Kent Konseyi’ni ziyaret ederek Kent Konseyi Başkanı Sinan Temel ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldi.

"ESNAFIN SOMUT DESTEĞE İHTİYACI VAR" 

Ziyaretlere ilişkin açıklama yapan CHP Adıyaman İl Başkanı Burak Binzet, "Pandemi süreci zaten kötü giden ekonominin ardından esnafa ağır darbe indirdi. İktidarın yanlış politikaları ve yanlışları düzeltmek adına hiçbir şey yapmaması ise bunun tuzu biberi oldu. Esnaf zorda, aldıkları bir destek yok. Biz de onları, yaşadıkları sorunları birebir öğrenmek adına ziyaret ediyor, onlarla dertleşerek çözüm üretmek adına elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Ancak esnafın somut adımlara ve desteğe ihtiyacı olduğunu buradan defalarca da olsa bir kez daha duyurmak ve iktidara, esnafa destek olması için çağrıda bulunuyoruz." dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat