CHP ADIYAMAN KÖYLERDE YAŞANAN SORUNLARI DİNLEDİ

Genel 7 Haziran 2021 13:35
Videoyu Aç CHP ADIYAMAN KÖYLERDE YAŞANAN SORUNLARI DİNLEDİ
A
a
CHP Adıyaman İl Başkanı Burak Binzet, köylerde vatandaşların sorunlarını dinledi.

CHP Adıyaman İl Başkanı Burak Binzet, CHP Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Buluş, il ve ilçe yöneticileri ile birlikte Dardoğan ve Yavuzlar Mezrası Uzun Köy’ü ziyaret etti.
Bölgeyi gezen CHP’liler burada yaşayan vatandaşların sorunlarını dinledi ve sorunların çözümü konusunda fikir alışverişlerinde bulundu.

“İKTİDARIN CÜMLESİNE SON NOKTAYI KOYACAĞIZ”

Ziyaretle ilgili konuşan Başkan Binzet, “Köy köy, kapı kapı ziyaretlerimize devam ediyoruz. Salgının da etkisiyle daha da zor durumda olan vatandaşlarımızı yalnız bırakmayarak dertlerine ortak oluyoruz, olmaya devam edeceğiz. Pek çok sorunu var vatandaşlarımızın. Tabi öncelikli olarak da ekonomi bu sorunların başını çekiyor. İnsanlar kötü gidişattan bıkmış vaziyette ve artık bu iktidarın bir an önce tarih sahnesine gömülmesini iple çekiyor. Biz de vatandaşa bu konuda umut aşılıyoruz. Biraz sabredin diyoruz. Erken seçim diyoruz, iktidar henüz yanaşmıyor ama korkunun ecele faydası yok. Yapılacak ilk seçimde, demokrasiyle bu iktidarın bugüne kadar söylediği cümlelere artık son noktayı koyacağız ve kitabı kapatacağız. Güzel ve güneşli günler bizi bekliyor olacak.” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat