CHP Amasya Milletvekili Tuncer : “Bütün Sağlık Çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutluyorum” 

Türkiye 13 Mart 2021 14:49
Videoyu Aç CHP Amasya Milletvekili Tuncer : “Bütün Sağlık Çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutluyorum” 
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. CHP Amasya Milletvekili Tuncer mesajında: “İnsanlık tarihinin en eski mesleklerinden biri olan hekimlik mesleğinin önemini hiçbir dönemde kaybetmedi. Zaman mefhumu olmaksızın çalışan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık personelinin bütün gayreti; vatandaşlara zamanında ve kaliteli sağlık hizmeti sunarak sağlıklarına yeniden kavuşmasını sağlamaktır. 

Hekimlerimizin yüreklerindeki insan sevgisi ile hastaların kendilerine gösterdikleri küçük bir tebessüm bile onlar için eminim birçok ödülden daha önemlidir. Hepimiz koronavirüs sürecinde yakından şahit olduk ki doktorlar ve diğer sağlık çalışanlarımız, karşılaştıkları zorluklara göğüs gererek bu saygın ve onurlu mesleği büyük bir özveriyle yürütüyorlar.
İnsanı yaşatmayı, insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen, bu kutsal, saygın ve onurlu mesleği büyük özveriyle yerine getiren bütün sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat