CHP Artvin İl Başkanı Biber, Bütün Emekçilerin 1 Mayıs Bayramını Kutladı

Genel 1 Mayıs 2021 12:40
Videoyu Aç CHP Artvin İl Başkanı Biber, Bütün Emekçilerin 1 Mayıs Bayramını Kutladı
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi Artvin İl Başkanı Ahmet Biber, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı nedeni ile mesaj yayınladı.

1 Mayıs İşçi Bayramı kapsamında basın açıklaması yapan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Artvin İl Başkanı Ahmet Biber, bütün emekçilerin 1 Mayıs bayramını kutladı. 
Biber mesajında: "Bütün dünya ülkelerinde olduğu gibi, ülkemiz de gücünü üreten kesimden almaktadır. Tarımda, sanayide, teknolojide, sağlıkta, hizmet sektöründe ve hayatın her alanında üretenler sayesinde toplumların refah düzeyleri yükselmektedir. Bizler toplum olarak, kadınıyla erkeğiyle emeğin ve alın terinin kutsal sayıldığı, adaletli paylaşım, dayanışma ve güç birliğinin esas alındığı bir kültür ve medeniyetin mensuplarıyız. Hedefimiz, ülkemizin refahına hizmet eden emek sahiplerinin haklarının geliştirilmesi ve yaşam şartlarının iyileştirilmesidir. Tüm işçi kardeşlerimizin sağlıklı ve güvenli bir ortamlarda çalışarak, karşılığını alması partimizin temel ilkeleri arasındadır. 
1 Mayıs törenleri bu yıl korona virüsle mücadele önlemleri nedeniyle, herhangi bir toplu etkinlik yapılmadan kutlanacak. Sokağa çıkma yasağının sınıfsal adaletsizliğini, işçi sınıfının yaşam hakkının nasıl hiçe sayıldığını bugünlerde görüyoruz. Ama baharın ve emeğin bu şanlı gününe karşı tarihsel ödevlerimizi sokakların salgınlardan ve sömürü iktidarından temizlendiği güneşli aydınlık sabahlara taşıyacağız. 1 Mayıs Emek, Mücadele ve Dayanışma Gününüz kutlu olsun" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat