CHP Aydın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Bülbül “14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutluyorum”

Genel 13 Mart 2021 13:51
Videoyu Aç CHP Aydın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Bülbül “14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutluyorum”
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  Aydın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Süleyman Bülbül, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. Bülbül mesajında: “Sağlık ve sağlıklı yaşama hakkı her insanın devredilemez ve vazgeçilemez temel hakkıdır. Bu hakkın bir ülkede olması gerektiği gibi uygulanması ve yerine getirilmesi ise yetişmiş, bilinçli ve fedakâr kadrolarla mümkündür. Karşılıksız hizmet ve fedakârlık isteyen mesleklerin başında şüphesiz hekimlik gelmektedir.

Pandemi sürecini yaşarken yakından tanık olduğumuz, gece gündüz demeden, zaman ve mekân tanımaksızın insanları sağlığına kavuşturmak ve hayatlarını kurtarmak için sağlık çalışanlarımızın gösterdikleri titiz ve insanüstü gayretleri, büyük fedakârlıkları her türlü övgünün üzerindedir. 

Bu duygu ve düşüncelerle, hayatlarını hayat kurtarmaya vakfetmiş, gayeleri insanı yaşatmak olan tüm hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın, 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum. Bütün sağlık çalışanlarımızı sevgiyle, muhabbetle selamlıyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat