CHP Balıkesir İl Başkanı Sarı’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlaması

Genel 28 Ekim 2021 13:46
Videoyu Aç CHP Balıkesir İl Başkanı Sarı’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlaması
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Sarı mesajında: “Cumhuriyet, Atatürk'ün önderliğinde milletimizin azim ve kararlılığıyla kurulmuş büyük bir eserdir. Üstün bir özveri ve vatan sevgisi ile kurulan Cumhuriyet, yüce milletimizin istiklali için mücadele eden şehit ve gazilerimizin bizlere armağanıdır. Gazi Mustafa Kemal’in öncülüğünde tarihte eşine az rastlanır bir destanla kurulan Türkiye Cumhuriyeti, o günden bu yana emin adımlarla geleceğe yürümektedir.  Türkiye Cumhuriyeti bundan sonra da önünde uzanan aydınlık yolda medeniyet değerlerinden aldığı ilham ve benimsediği evrensel ilkelerle uygar gelişmiş bir ülke olacaktır. Bu hedefe ulaşmak için birlik ve beraberlik içinde birbirimizi kucaklayarak hep beraber çok çalışmalıyız bunu başaracak güç ve kudretimiz vardır. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın.
Cumhuriyetimiz, Aziz milletimizin verdiği emsalsiz mücadelenin, onurlu duruşun, vatan sevgisinin, egemenliğine sahip çıkma ve bağımsız yaşama arzusunun ortaya çıkardığı en önemli eserdir. 
Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyor, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile canlarını bu uğurda feda eden şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat