CHP Balıkesir İl Başkanı Sarı’dan Ayvalık Halkına Destek 

Türkiye 28 Haziran 2021 21:43
Videoyu Aç CHP Balıkesir İl Başkanı Sarı’dan Ayvalık Halkına Destek 
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Ayvalık halkı adına düzenlenen basın açıklamasına destek verdi. Basın açıklaması sonrasında bir değerlendirme yapan CHP Balıkesir İl Başkanı Sarı açıklamasında: “Ayvalık halkı adına düzenlenen basın açıklamasına Milletvekilimiz Ensar Aytekin, İl yöneticilerimiz, Edremit İlçe Başkanımız Deniz

Onur Özcan, ilçe yöneticilerimiz, ilçe kadın kolları Başkanımız Ayşe Bayram Keklikçi ve yöneticileri, siyasi partilerin başkan ve yöneticileri ile birlikte katıldık. 
Kurtuluş savaşında ilk kurşunu sıkarak kurtuluş meşalesini yakan bu coğrafyanın kahraman halkına yönelik olarak, İlçemizde düzenlenen bir törende sarf edilen sözleri kınıyorum. Ayvalık halkını özür dilemeye davet eden zihniyet ülkenin dört bir köşesini talan eden zihniyettir. Cesur Ayvalık halkı kendisine yapılan bu saygısızlığı asla cevapsız bırakmayacaktır. Hiç kimse halkın iradesinin üstünde değildir. Toprağımızın, suyumuzun, ağacımızın, doğamızın, doğal güzelliklerimizin ve yaşamın hakkını savunmaya devam edeceğiz, değerlerimizi hep birlikte koruyacağız. Halkın iradesi yok sayılarak hiçbir şey yapamayız, bunu göz ardı eden kim varsa ilk seçimlerde cevabını alacaktır” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat