CHP BODRUM’DAN MUHTAR VE ESNAF ZİYARETİ

Genel 12 Ocak 2021 13:04
A
a
BAŞKAN KARAHAN: “EKSİKLER VE SORUNLAR KONUŞULDU”

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, gerçekleştirdikleri esnaf ziyaretinde konuştu. Karahan, “CHP olarak esnafın yanındayız. Onların sorunlarını dinleyip aktarmaya devam edeceğiz” dedi. 

CHP Bodrum ilçe örgütleri bölgede birtakım ziyaretlerde bulundu. CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları ve gençlik kolları ile Kumbahçe Muhtarı Nil Taşkıran’ı, Türkkuyusu Muhtarı Bahattin Aşkın’ı, Merkez Tepecik Muhtarı Mustafa Girgin’i ve Eskiçeşme Muhtarı Gözde Sinop’u ziyaret etti.

EKSİKLER KONUŞULDU

Ziyaretlerle ilgili konuşan CHP’li Karahan, “Gündeme yönelik konular ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunup, mahalle bazında yapılması gereken eksiklikler ve bunlara yönelik çözüm önerilerimizi konuştuk” dedi. 

“ESNAF ZOR DÖNEMDEN GEÇİYOR”

CHP’liler ziyaretin ardından üretici pazarını gezip, esnafla bir araya gelerek sohbet etti. Başkan Karahan esnaf ziyareti ile ilgili ise, “Esnafımızın sorunlarını dinleyip, notlarımızı aldık. Esnaf zor bir dönemden geçiyor ve biz CHP olarak onların yanında olmaya, esnafın sorunlarını dinleyip aktarmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat