CHP Çayırova'daki şehit ailelerini unutmadı

Genel 25 Mart 2022 14:00
Videoyu Aç CHP Çayırova'daki şehit ailelerini unutmadı
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli - Çayırova Teşkilatı, Yaşlılar Haftası çalışmaları kapsamında ilçede bulunan bazı şehit ailelerini ziyaret etti.
CHP Kocaeli - Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek: , "Onlar için ne yapsak yetmez. Onlara olan borcumuzu ödememiz imkansız. Ancak elimizden ne gelirse yapmaya çalışıyoruz. Bu zaten boynumuzun borcu. Borcumuzu asla ödeyemeyeceğimizin farkındayız ama yine de üstümüze düşen her şeyi yapmak mecburiyetindeyiz." 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli - Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek, Yaşlılar Haftası kapsamında teşkilatlarının, ilçede bulunan şehit ailelerini ziyaret ederek, acılarını bir nebze olsun dindirmek istediklerini söyledi. 
Başkan Soyluçiçek, şehitlerin bu ülkenin tüm evlatları gibi kendileri için de en değerli kişiler olduğunu belirtti. 
Şehitlerin, kendilerinin rahatça yaşaması için yaşamlarını feda ettiğini anımsatan Soyluçiçek, "Onlar için ne yapsak yetmez. Onlara olan borcumuzu ödememiz imkansız. Ancak elimizden ne gelirse yapmaya çalışıyoruz. Bu zaten boynumuzun borcu. Borcumuzu asla ödeyemeyeceğimizin farkındayız ama yine de üstümüze düşen her şeyi yapmak mecburiyetindeyiz." diye konuştu. 

"ONLAR İÇİN NE YAPSAK YAPALIM BORCUMUZ BİTMEZ"

CHP Kocaeli - Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek, bu bağlamda ilçelerinde bulunan şehit ailelerini ziyaret ettiklerini aktararak, şöyle devam etti:
"İlçe Başkan vekilimiz İbrahim Camkerten , ilçe yöneticilerimiz ve kadın kollarımız ,yaşlılar haftası çalışmalarımız  kapsamında Şehit Ali Davut Karadağ'ın ailesini ziyaret ettiler. Ayrıca, İlçe Başkan vekilimiz İbrahim Camkerten , ilçe yöneticilerimiz ve kadın kollarımız ,yaşlılar haftası çalışmalarımız  kapsamında Şehit İlhan küçüksolak'ın ailesini ziyaret ettiler. Kendilerine teşekkür ediyorum."
Başkan Soyluçiçek, parti içi çalışmalarının da devam ettiğini vurgulayarak, "Sokak örgütlenmesi (ÖBEK) eğitimlerimiz de aralıksız sürüyor. Bu eğitimlerimize katkılarından dolayı İl Eğitim Sekreterimiz Hikmet Koçoğlu'na, Parti okulu Egitmenlerimiz Dilesen Karataş'a, Melek Ayas'a ve kıymetli Öbek sorumlularımıza keşekkür ederiz." ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat