CHP Çukurova İlçe Örgütünden Akşener Ziyaretine Destek

Genel 15 Haziran 2021 18:02
Videoyu Aç CHP Çukurova İlçe Örgütünden Akşener Ziyaretine Destek
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi Çukurova İlçe Başkanı Av. Remzi Ümit Atay, Millet İttifakı ortağı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e Adana ziyaretinde destek oldu.  
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ziyaretleri kapsamında Adana Büyükşehir Belediyesini ve Çukurova İlçesini ziyaret etti. 

Gerçekleştirilen ziyaret programlarına Cumhuriyet Halk Partisi Çukurova İlçe Başkanlığı olarak destek veren Av. Remzi Ümit Atay konuya ilişkin olarak yaptığı değerlendirmede: “ İlimize siyasi çalışma yürütmek üzere ziyarette bulunan Millet İttifakı ortağımız İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’i, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeydan Karalar’ı ziyareti sırasında İl Başkanımız Sayın Mehmet Çelebi ve ilçe başkanlarımız ile birlikte karşıladık. Daha sonra Çukurova İlçemizde gerçekleştirdikleri esnaf ziyareti sırasında da Çukurova Belediye Başkanımız Sayın Soner Çetin ve İYİ Parti Çukurova İlçe Başkanı Sayın M.İlker Akça ile birlikte kendilerine eşlik ettik. İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral AKŞENER ‘e çalışmalarında başarılar dileriz” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat