CHP’DEN VİRANŞEHİR’E ZİYARET

Genel 9 Nisan 2022 09:56
Videoyu Aç CHP’DEN VİRANŞEHİR’E ZİYARET
A
a
CHP Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ, Viranşehir’de bir dizi ziyarette bulundu.
CHP Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ ve beraberindeki heyet Viranşehir’i ziyaret etti.
POLİSLER UNUTULMADI
CHP il ve ilçe yöneticileri, Polis Haftası nedeniyle, Viranşehir İlçe Emniyet Müdürü Zekeriya Baran ve Viranşehir Kaymakamı Önder Çengel’i makamlarında ziyaret etti. Başkan Karadağ, polis haftasını kutlayarak tüm emniyet mensuplarına görevlerinde başarılar diledi.
ESNAFIN SORUNLARINI DİNLEDİLER
Daha sonra Viranşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Halit Karatepe’yi, Viranşehir Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Eyyüp Kuranlıoğlu ve Kahveciler-Lokantacılar ve Fırıncılar Odası Başkanı Mehmet Sert’i de ziyaret eden CHP’li Karadağ, esnafın sorunlarını dinledi.
Viranşehir Ziraat Odası Başkanı Bahri Ekinci ve Viranşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Şah Tamer ile de görüşen Başkan Karadağ ve partililer gerçekleştirdikleri sohbetin ardından, ülkenin güncel problemlerine değindi.
CHP’lilerin son durağı ise Viranşehir Devlet Hastanesi Başhekim Yusuf Altunöz ve Viranşehir Sanayi Sitesi Oda Başkanı Mustafa Bayrak oldu. Başkan Karadağ burada da Viranşehir'in sorunlarını ve talepleri dinledi. 
“SORUNLAR YIĞINLA, DERTLER BÜYÜK”
Başkan Karadağ yaptığı açıklamada, “Cumhuriyet Halk Partisi olarak sokakta, vatandaşlarla, esnafımızla bir arada olmaya devam edeceğiz. Sorunlar yığınla, dertler büyük. Ama bu cendereden el birliği ile çıkacağız. Bu kapsamda ziyaretlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat