CHP Esnaf Masası Heyeti Niğde'de esnafı ve vatandaşı dinledi "CHP'NİN ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ NİĞDELİLERE ANLATTI"

Genel 10 Temmuz 2021 13:03
Videoyu Aç CHP Esnaf Masası Heyeti Niğde'de esnafı ve vatandaşı dinledi  "CHP'NİN ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ NİĞDELİLERE ANLATTI"
A
a
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba başkanlığında, milletvekilleri ve parti meclis üyelerinden oluşan CHP Esnaf Masası Heyeti Niğde'de esnafı ve vatandaşı dinledi. 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba başkanlığındaki Esnaf Masası heyeti Niğde’de esnafların sorunlarını dinledi.
Ziyaretlerle ilgili bilgi veren Cumhuriyet Halk Partisi Niğde İl Başkanı Erhan Adem, "Kentimize gelen Genel Başkan yardımcımız Sayın Veli Ağbaba ve 35 milletvekilimiz ile birlikte İlimizin tüm mahallelerinde, sokaklarında halkımızı ve esnafımızı dinledik. İktidara geldiğimizde sorunların nasıl çözüleceği ile ilgili bilgi verdik. Sivil toplum örgütleri, muhtarlarla ve halkla bir araya gelerek sorunları dinleyen Esnaf Masası heyeti CHP'nin çözüm önerilerini Niğdelilere anlattı.
Niğde halkına milletvekillerimize gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederim. Ziyaretlerimiz sırasında gördük ki vatandaşımız dertli. Ekonomik zorluklar yaşayan halkımız çözüm bekliyor. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında halkımızın derdine derman olacağız" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat