CHP GENEL BAŞKAN DANIŞMANI KÖSE, MBB BAŞKANI SEÇER İLE BİR ARAYA GELDİ

Genel 26 Aralık 2020 22:52
Videoyu Aç CHP GENEL BAŞKAN DANIŞMANI KÖSE, MBB BAŞKANI SEÇER İLE BİR ARAYA GELDİ
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Danışmanı Fatma Köse, Mersin Büyükşehir Belediye (MBB) Başkanı Vahap Seçer ile bir araya gelerek, Mersin’deki kooperatif faaliyetlerini desteklemek için açılan stantları gezdi.

Türkiye’nin farklı bölgelerine geziler düzenleyerek, bölgede ve şehirde yürütülen kadın kooperatiflerinin çalışmalarına destek veren CHP Genel Başkan Danışmanı Fatma Köse, çalışmalarına Mersin’de devam ediyor. Köse, Mersin programı kapsamında MBB Başkanı Vahap Seçer’in destekleri sonucunda hayata geçirilen “Kadın Üreticiler Yeni Yıl Etkinliği”ne katıldı. Etkinlik alanında Mersinli kadınlar tarafından yapılan ürünler sergilendi ve satıldı. Köse, etkinliğin ardından MBB Vahap Seçer ile bir araya gelerek Mersin’de devam eden kadın kooperatifçilik faaliyetleri üzerine sohbet etti.

“KADINLARIMIZIN ÜRETMESİNİ ÇOK ÖNEMSİYORUZ”

Kadınların üretime olan katkılarını arttırmak adına çalışmalarına devam edeceğini dile getiren Köse, “Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Vahap Seçer’i ziyaret ettim. Kadın Kooperatiflerinin güçlenmesi, kadınların ekonomiye katkısı yolculuğunda verdiği destek ve katkı çok kıymetli.  Şehirde gerçekleştirdikleri Kadın Üreticiler Yeni Yıl Etkinliği için de ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum. Kadın isterse biliyoruz ki dünya değişir. Kadının azmi, çalışkanlığı, cesurluğu ve vizyonu, elinin dediği her şeyi ve her yeri güzelleştirir. Bu sebeple kadınlarımızın üretmesini çok önemsiyoruz. Çalışmalarımızı da kadınlarımızın üretime olan katkılarını arttırmak adına sürdüreceğiz” dedi.
1000
icon
Aysel Erdem 27 Aralık 2020 20:56

Başkanım maşallah pandemi demeden herye yetisiyorsunuz tebrikler Sağlıklı mutlu kalın iyiki varsınız👍👏👏👏👏🙏❤️

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat