CHP GENEL BAŞKAN DANIŞMANI KÖSE, OSMANİYE’Lİ KADINLARIN EL DOKUMASI KİLİMİNİ KILIÇDAROĞLU’NA TESLİM ETTİ

Genel 31 Mart 2021 14:28
Videoyu Aç CHP GENEL BAŞKAN DANIŞMANI KÖSE, OSMANİYE’Lİ KADINLARIN EL DOKUMASI KİLİMİNİ KILIÇDAROĞLU’NA TESLİM ETTİ
A
a
Osmaniye’deki programının ardından Ankara’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelen CHP Genel Başkan Danışmanı Fatma Köse, kadın kooperatifleri hakkında bilgi vererek, Karatepe/ Kızyusuflu köyü kadınlarının dokuduğu kilimi hediye etti.

Farklı şehirlerden kadın kooperatifi çalışmalarını inceleyerek destek veren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Danışmanı Fatma Köse, edindiği bilgileri Ankara’da Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile paylaştı. Kadın kooperatiflerinin güçlendirilmesi ve mevcut durumları, üretimleri hakkında bilgi veren Köse, Osmaniye ziyaretinde uğradığı Karatepe / Kızyusuflu köyü kadınları tarafından dokunan ve üzerinde “CHP” logosunun yer aldığı kilimi Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na hediye etti. 

“TÜRKİYE GENELİNDEKİ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK”

O anları sosyal medya hesabından paylaşan Genel Başkan Danışmanı Köse, “Kooperatiflerin bu gününü ve geleceğini konuştuk. 1972 yılında kurulan Kızyusuflu Köyü Kalkındırma Kooperatifi ve girişimci kadınlar,  hak ettiği değere Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarında kavuşacak. Üreten kadınlarımızın ekonomiye katılması ve yeni teşviklerle kadın üretiminin arttırılması noktasında adımlar atacağız. Türkiye genelindeki ziyaretlerimiz ve çalışmalarımız devam edecek” dedi.
1000
icon
Nezahat Karslı 31 Mart 2021 18:11

Başarılar dilerim

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat