CHP Hatay İl Başkanı Dr. Parlar, Muhtarlarla Buluştu

Genel 4 Mart 2021 17:14
Videoyu Aç CHP Hatay İl Başkanı Dr. Parlar, Muhtarlarla Buluştu
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi Hatay İl Başkanı Dr. Hasan Ramiz Parlar, Avsuyu, Şirince, Bohşin, Bitiren, Mansurlu, Aydınlıkevler, Kardeşler, Karaalibölüğü, Akcurun, Madenboyu, Aşağıoba, Üzümdalı, Açıkdere ve Gökçegöz Muhtarlarıyla buluştu. 

 Narlıca Muhtarı Hasan İşçioğlu'nun daveti üzerine gerçekleştirilen toplantıda Cumhuriyet Halk Partisi Hatay İl Başkanı Dr. Hasan Ramiz Parlar’a Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu, il ve ilçe yöneticileri de eşlik etti. 

Toplantıda Muhtarların bölgelerine ilişkin sorunları ve talepleri masaya yatırıldı. Toplantı sonrası bir değerlendirme yapan Cumhuriyet Halk Partisi Hatay İl Başkanı Dr. Hasan Ramiz Parlar: “Narlıca Muhtarımız Hasan İşçioğlu'nun daveti üzerine Antakya ilçe Başkanımız Ümit Kutlu, il ve ilçe yöneticilerimiz ile birlikte katıldığımız toplantıda Avsuyu, Şirince, Bohşin, Bitiren, Mansurlu, Aydınlıkevler, Kardeşler, Karaalibölüğü, Akcurun, Madenboyu, Aşağıoba, Üzümdalı, Açıkdere ve Gökçegöz Muhtarlarımız ile bir araya gelerek mahallelerimizin ve ülkemizin sorunlarını ve çözümü konuştuk. Değerli muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum”dedi.
Muhtarlar ise Cumhuriyet Halk Partisi Hatay İl Başkanı Dr. Hasan Ramiz Parlar’a ve beraberindekilere ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat