CHP KONYA’DAN ‘GENEL SEÇİME HAZIRLIK’ ZİYARETLERİ

Genel 9 Haziran 2021 23:06
Videoyu Aç CHP KONYA’DAN ‘GENEL SEÇİME HAZIRLIK’ ZİYARETLERİ
A
a
CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş beraberindeki il yöneticileri ile birlikte ‘genel seçim hazırlıkları’ kapsamında bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Başkan Bektaş ve beraberindeki heyetin ilk durağı CHP Kulu İlçe Başkanlığı oldu. Kulu’daki temasların ardından Cihanbeyli’ye geçen heyet, burada kuraklık ve dolu nedeniyle çiftçilerin yaşadıkları kayıplara ilişkin bilgi aldı. Cihanbeyli Ziraat Odası Başkanlığı’na da ziyarette bulunan CHP’lilerin son durağı ise Altınekin ilçe başkanlığı ile birlikte esnaf ziyaretleri oldu. Esnafın sorunlarını dinlediklerini kaydeden Başkan Bektaş şöyle dedi:

“ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”

“Cumhuriyet Halk Partisi olarak çiftçimizin, esnafımızın yanında olmaya, onların sorunlarını dinlemeye ve bu sorunları aktarmaya devam edeceğiz. İktidar çok uzun zamandır halktan koptu ve yaşanan onca sorunu görmezden gelerek, ülke ekonomisinin çok iyi olduğuna kendisini inandırmış. İktidar, gerçekle yüzleşemiyor, gerçekten kaçıyor. Ancak biz gerçekleri aktarmaya devam edeceğiz. Yapılacak erken seçim, genel seçim, yerel seçim fark etmeksizin çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Seçim olsun olmasın halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz ve güzel, güneşli günlere beraber kavuşacağız”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat