CHP’Lİ ADEM’DEN ERDOĞAN’A “YASTIK ALTI” TEPKİSİ “ÖNCE SEN MİLLETE GÜVEN DE SANDIĞA GEL!”

Genel 9 Aralık 2021 22:00
Videoyu Aç CHP’Lİ ADEM’DEN ERDOĞAN’A “YASTIK ALTI” TEPKİSİ “ÖNCE SEN MİLLETE GÜVEN DE SANDIĞA GEL!”
A
a
CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yastık altı çağrısını yinelemesine ve sabır ile güven beklemesine tepki gösterdi.

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından açıklamalarda bulundu. Erdoğan, vatandaşlara 'yastık altı' çağrısında bulunarak sabır ve güven istedi. Erdoğan’ın çağrısına CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem’den yanıt geldi.

“MİLLETİN, KİRLİ OYUNLARINIZA VE REZİLLİKLERİNİZE SABRI KALMADI”

CHP’li Adem, “Ülkenin ekonomisini batıran, itibarını yerle bir eden AKP’nin genel başkanı, mahvettiği yetmezmiş gibi bir de halkın yastık altına göz dikiyor. Dün küfrettikleriyle bugün kol kola yürüyüp para dilenen, dün kol kola yürüdüklerine bugün küfreden şahıs iktidarı, bu da yetmezmiş gibi bir de milletten sabır ve güven bekliyor. Bu milletin sizin kirli oyunlarınıza, rezilliklerinize sabrı kalmadı. İnsanlar geçim derdi yaşıyor. Ekmek kuyruklarında, yağ kotalarında sizin iş bilmezliğinizin ceremesini çekiyor. Eğer siz bu millete biraz olsun güveniyorsanız buyurun sandığa gidelim. Herkes güvenini tazelesin!” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat