CHP’Lİ ADEM ESKİ FERTEK YOLUNDA YAPILAN ÇALIŞMAYA İSYAN ETTİ “ÇALIŞMAYA BAŞLAMAK İÇİN KARANTİNANIN BİTMESİNİ Mİ BEKLEDİNİZ?”

Genel 15 Eylül 2021 19:42
Videoyu Aç CHP’Lİ ADEM ESKİ FERTEK YOLUNDA YAPILAN ÇALIŞMAYA İSYAN ETTİ “ÇALIŞMAYA BAŞLAMAK İÇİN KARANTİNANIN BİTMESİNİ Mİ BEKLEDİNİZ?”
A
a
CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem, Eski Fertek Yolunun trafiğe kapatılmasına tepki gösterdi.

CHP’li Niğde İl Başkanı Erhan Adem, karantina sürecinde insanlar evlerindeyken yol çalışmasının yapılmamasına sitem ederek, okulların açıldığı bir zamanda Eski Fertek Yolunun trafiğe kapatılmasına isyan etti.

“VATANDAŞA ÇİLE ÇEKTİRMEK HİÇ AKILLICA DEĞİL”

Başkan Adem yaptığı açıklamada, “Okulların açıldığı bir zamanda yol yenilme çalışmalarına başlanması, yoğun olan trafiği daha da işin içinden çıkılamaz hale getirdi. Vatandaşa bunca çileyi çektirmek hiç akıllıca bir davranış değil.” dedi.

“NEDEN KARANTİNA DÖNEMİNDE ÇALIŞMAYI BAŞLATMADINIZ?”

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir’e de bir soru yönelten CHP’li Adem, “Madem böyle bir proje yapılması kararlaştırılmış. Neden pandemi dolayısıyla sokağa çıkmanın yasak olduğu bir zamanda, karantina döneminde bu çalışmayı başlatmadınız veya neden okullar açılmadan, yaz aylarında bu çalışmayı yapmadınız?” ifadelerini kullandı.

“BU HALK EN GÜZEL ŞEKİLDE YÖNETİLMEYİ HAK EDİYOR”

Başkan Adem son olarak, “Niğde halkı bu trafik çilesini sabah-akşam her gün çekmek zorunda değil. Planlamalarınızı lütfen vatandaşımızın rahatını ve huzurunu düşünerek yapın. Bu halk en güzel şekilde yönetilmeyi hak ediyor.” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat