CHP’Lİ AĞAÇ ŞİRAN ÖRENKALE’DEKİ TEHLİKEYE DİKKAT ÇEKTİ “KANALİZASYON ATIKLARI DEREYE VERİLİYOR, ACİL DERE ISLAHI GEREKİYOR”

Genel 11 Haziran 2021 21:11
Videoyu Aç CHP’Lİ AĞAÇ ŞİRAN ÖRENKALE’DEKİ TEHLİKEYE DİKKAT ÇEKTİ “KANALİZASYON ATIKLARI DEREYE VERİLİYOR, ACİL DERE ISLAHI GEREKİYOR”
A
a
CHP Gümüşhane İl Başkanı Bedri Ağaç, Şiran ilçesinde acil dere ıslahı yapılması gerektiğini söyledi.

CHP Gümüşhane İl Başkanı Bedri Ağaç ve beraberindeki heyet, Şiran’da partilerinin Şiran İlçe Başkanı Nihat Mallı ile birlikte; Erenkaya, Bilgili, Örenkale, Bahçeli, Beydere ve Çanakçı köylerini ziyaret etti. Ziyaret ettikleri yerde halkın dertlerini dinleyen Başkan Ağaç ve partililer, sıkıntılarını yerinde tespit ederek, çözüm önerilerini anlattı. 

“ÇALMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ”

Ziyaretlerle ilgili CHP’li Ağaç, “Halkımızdan büyük bir enerji alıyor, onlara da artık doğru ve güzel bir alternatifleri olduklarını ifade ederek umut veriyoruz. Gitmedik yer, çalmadık kapı ve sıkmadık el bırakmayacağız.” şeklinde konuştu.

“İNSANLARIN SAĞLIĞI TEHLİKE ALTINDA”

Başkan Ağaç, Şiran Örenkale Köyü-Mahallesi’nde ise acil çözülmesi gereken bir soruna da dikkat çekti. Kanalizasyon atıklarının doğrudan dereye verildiğini ifade eden Ağaç, “Yaklaşık 10 hane var burada. Kanalizasyon olduğu gibi dereye akıyor. Kokudan durmak mümkün değil. Yalnızca koku da değil, burada yaşayanların sağlığı tehlike altında. Bir an önce bu kanalların normal kanalizasyon sistemine bağlanması ve derenin acil olarak ıslahının yapılması lazım” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat