CHP’Lİ AĞAÇ’TAN “AŞILIYIM” REKLAMINA SERT TEPKİ “BİZİ DAHA NE KADAR AŞAĞILAYACAKSINIZ?”

Genel 14 Mayıs 2021 14:37
Videoyu Aç CHP’Lİ AĞAÇ’TAN “AŞILIYIM” REKLAMINA SERT TEPKİ “BİZİ DAHA NE KADAR AŞAĞILAYACAKSINIZ?”
A
a
CHP Gümüşhane İl Başkanı Bedri Ağaç, Turizm Bakanlığı’nın “aşılandım” reklamına tepki gösterdi. Başkan ağaç, “Bizi daha ne kadar aşağılayacaksınız?” diye sordu.
Turizm Bakanlığı'nın hazırlattığı, Türkiye'nin yaz sezonu tanıtım videosu, içeriğindeki "Siz eğlenin, ben aşı oldum" sloganı ile büyük tartışma yarattı. Paylaşılan video daha sonra hesaptan silindi ancak sosyal medyada en çok konuşulan konu haline geldi. Muhalefet liderleri sert ifadelerle Kültür ve Turizm Bakanı Nuri Ersoy ile hükümeti eleştirerek, istifa çağrısı yaptı.

“İLK SEÇİMDE GİTTİĞİNİZ GÜN BU MİLLETİN ASIL BAYRAMI OLACAK”

CHP İl Başkanı Bedri Ağaç da Bakanlığın reklamına sert tepki gösterdi. Ağaç, “Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın yayınladığı skandal videoda; turizm çalışanları başta olmak üzere, Türklerin turistlerin göreceği her yerde maske takacağı ifade edildi. Turizm Çalışanları Derneği bu rezaleti derhal durdurun! Alın terine çöken sermaye, emekçinin onuruna da göz dikmiştir. Neden acil basın açıklaması ile tavrınızı ortaya koymazsınız? "Enjoy I'm Vaccinated" sloganı hangi ajanstan çıktı?  Ayrıca; milleti aşağılamak pahasına, bu maskelerden kimler rant elde edecek? Bizi daha ne kadar aşağılayacaksınız? Allah'ım sen sabır ver! İlk seçimde gittiğiniz gün bu milletin asıl bayramı olacak.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat