CHP'Lİ AĞAÇ'TAN İKTİDARA HATIRLATMA

Genel 5 Nisan 2021 18:48
Videoyu Aç CHP'Lİ AĞAÇ'TAN İKTİDARA HATIRLATMA
A
a
CHP Gümüşhane İl Başkanı Bedri Ağaç, iktidarın Millet İttifakı'nı terörle ilişkili tutmasına yönelik söylemlerine sert tepki gösterdi.
CHP Gümüşhane İl Başkanı Bedri Ağaç, iktidar cephesine yönelik  "söyleyecek sözleri, kendilerini savunacak argümanları olmadığı için partimizi ve Millet İttifakı'nı teröristlerle iş birliği ile suçlayanlara özet bir hatırlatma" ifadelerini kullanarak şunları söyledi:

"BİZ YAPMADIK, SİZ YAPTINIZ!"

"Biz hiç PKK ile masaya oturmadık. Terörist başının mektubunu meydanlarda ve televizyonlarda okutmadık. Onun kırmızı bültenle aranan terörist kardeşini TRT'ye çıkarıp, kendi adayımıza oy istemedik. Dolmabahçe'de bugün terörist dediğiniz HDP'lilerle mutabakat metni imzalamadık. İmralı-Kandil arasında mekik dokutup aracılarla mektup alışverişi yaptırmadık. Oslo'da teröristlerle pazarlık yapmadık, terör örgütü istiyor diye TC'yi ve andımızı kaldırmadık. FETÖ ile kolkola "beraber aynı yollarda yürüyüp" sonra da "kandırıldık, Allah bizi affetsin" demedik. Habur'da teröristleri sözde üniformaları ile davul zurna ile karşılayıp, otobüslerin üzerinde şehir turu attırıp, çadır mahkemeleri kurup sonra da; "pişman değiliz" demelerine rağmen eli kanlı teröristleri 10 saatte salıvermedik." 

"ACIZIK SAMİMİ OLUN"

"PYD liderine kırmızı pasaport verip kırmızı halılarla karşılamadık. PYD/PKK teröristlerinin gözetiminde Süleyman Şah türbesini kaçırarak vatan toprağını teröristlere terk etmedik. Hendekler açılıp, yollara patlayıcılar gömülürken valilere "görmezden gelin" diyerek sessiz kalmadık. Güvenlik güçlerinin teröristlere operasyon izin isteklerini reddetmedik. Peşmergeleri; araçları, sözde bayrakları üniformaları ve silahları ile sınırımızdan geçirip, yedikleri kebap ve lahmacunların paralarını bile ödeyip Kobani'ye yardıma gitmelerine biz izin vermedik. Barzani'yi kongremizde "Türkiye Seninle Gurur Duyuyor" diye alkışlatmadık, sözde kürdistan bayrağı denen paçavraları başkentimizde direklere astırmadık. Teröristbaşına "Sayın" demeyi, onun posterlerini ve sözde bayraklarını asmayı suç olmaktan biz çıkarmadık. Türkiye'ye "Katil ve terörist" diyen Şivan Perver ve Barzani ile "Megri megri", diye göz yaşları dökmedik. Daha neler neler... Azıcık samimi olun."
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat