CHP’Lİ AKBULUT: “BU HAYAT PAHALILIĞINI YARATAN İKTİDARI DEVİRECEĞİZ!”

Genel 17 Nisan 2022 10:43
Videoyu Aç CHP’Lİ AKBULUT: “BU HAYAT PAHALILIĞINI YARATAN İKTİDARI DEVİRECEĞİZ!”
A
a
CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, CHP Milletvekili Mehmet Göker, Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel, CHP Yeşilova İlçe Başkanı Şükrü Alpuğuz ve İl, İlçe yöneticileri Yeşilova’da vatandaşlarla bir araya geldi.
Saha çalışmalarına hız kesmeden devam eden CHP Burdur İl Örgütü, Yeşilova’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut ve parti yönetimi Yeşilova ilçesine gerçekleştirdiği ziyarette vatandaşın derdini dinledi, notlar aldı.
“SANDIKTA BÜYÜK BİR DERS VERECEĞİZ”
Sıkmadık el çalmadık kapı bırakmayacaklarını ifade eden Başkan Akbulut, “Yorulup da düşene aşk olsun! Bu hayat pahalılığını yaratan iktidarı devireceğiz. Halkın vergisini beşli çeteye peşkeş çekenlerin iktidarına sandıkta büyük bir ders vereceğiz.” dedi.
“HALKIN İKTİDARINI HALKLA BERABER KURACAĞIZ”
CHP’li Akbulut ayrıca seçim çalışmalarına ara vermeyeceklerini, yarın seçim olacakmışçasına canla başla çalışacaklarını vurgulayarak, “Bir an olsun halkımızdan uzak durmayacağız. Sokakta, esnafımızla, öğrencilerimizle, gençlerimizle, kadınlarımızla, büyüklerimizle, şehrimizin her bir ferdiyle görüşeceğiz, fikirlerini alacağız, onların şikâyetlerini dinleyeceğiz. Bugün iktidarın yaptığı gibi halktan kopmadan, azimle çalışacağız. Halkın iktidarını, halkla beraber kuracağız. Geliyor, gelmekte olan.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat