CHP’Lİ AKBULUT EĞİTİM ÇALIŞTAYI’NDA KONUŞTU “ÇALIŞMALARIMIZIN MEYVESİNİ İKTİDAR OLARAK ALACAĞIZ”

Genel 6 Kasım 2021 19:04
Videoyu Aç CHP’Lİ AKBULUT EĞİTİM ÇALIŞTAYI’NDA KONUŞTU “ÇALIŞMALARIMIZIN MEYVESİNİ İKTİDAR OLARAK ALACAĞIZ”
A
a
CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, Burdur’da düzenlenen eğitim çalıştayında konuştu. CHP’li Akbulut, “Karanlıktan aydınlığa hep beraber çıkacağız. İlk seçimde iktidar olacağız”
dedi.

CHP Genel Merkezi Eğitim Politikaları Komisyonu tarafından düzenlenen eğitim çalışması, Antalya, Isparta, Denizli ve Muğla’daki il ve ilçe eğitim sekreterlerinin, sendika başkanlarının ve akademisyenlerin katılımı ile Burdur’da gerçekleştirildi.

“KARANLIKTAN AYDINLIĞA BERABER ÇIKACAĞIZ”

Çalıştaya ev sahipliği yapan Burdur’un CHP’li İl Başkanı İzzet Akbulut yaptığı açıklamada, “Gerçekleştirdiğimiz çalıştayda Türkiye’nin güncel ve geçmişten bugüne süregelen problemlerini masaya yatırdık. İktidarın rayından çıkardığı ülkemizi nasıl tekrar rayına sokarız, işleri nasıl tekrar yoluna koyarız ve sorunlara yönelik ne gibi çözümler üretebiliriz bunları değerlendirdik. Çalışmalarımızın da meyvesini ilk seçimde iktidar olarak alacağız ve el birliğiyle, milletimizle bütünleşerek bu karanlıktan aydınlığa beraber çıkacağız” dedi.
Başkan Akbulut son olarak, “Partimizin düzenlediği ve memleket adına oldukça önemli konu başlıklarını içeren çalıştayımıza katılan tüm paydaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat