CHP'Lİ ATİLA'DAN BAKAN SOYLU'YA İSTİFA ÇAĞRISI "PİSLİĞİNİZİ MUHALEFETE SIRÇATMAYA ÇALIŞTIKÇA O PİSLİĞİN İÇİNDE SİZ BOĞULACAKSINIZ" 

Genel 14 Mayıs 2021 22:30
Videoyu Aç CHP'Lİ ATİLA'DAN BAKAN SOYLU'YA İSTİFA ÇAĞRISI  "PİSLİĞİNİZİ MUHALEFETE SIRÇATMAYA ÇALIŞTIKÇA O PİSLİĞİN İÇİNDE SİZ BOĞULACAKSINIZ" 
A
a
CHP Ordu İl Başkanı Atila Şahin, Sedat Peker videoları ile ilgili konuştu.

Suç örgütü lideri Sedat Peker'in, son yayınladığı videoda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili ithamlarda bulunması ve Bakan Soylu'nun Peker'e yanıt vererek muhalefeti hedef göstermesi ile ilgili CHP Ordu İl Başkanı Atila Şahin'den açıklama geldi. Şahin şunları söyledi:

"Bir yanda mafya bir yanda hükümetin içişleri bakanı. İddialar vahim, Peker diyet koyuyor Bakan idam edin beni diyor. Türkiye Cumhuriyeti Devleti bu iki kafanın eline mahkum durumda. Mafyatik ağızlar, iddialara cevap veremeyen ve hamaset yapan bir bakan ile karşı karşıyayız. Sedat Peker'i biliyoruz ancak Bakan Soylu utanmadan arlanmadan hala muhalefeti, muhalif gazeteleri hedef gösteriyor. Sen değil misin mitinglere ses çıkarmayan, koruma polisi veren, bugüne kadar yağ çektiğiniz kişi şimdi düşmanınız oldu. Olsun, o sizin bileceğiniz iş ama pisliğinizi muhalefete de sıçratmaya çalışmayın. Gerçi sıçratmaya çalıştıkça o pisliğin içinde siz boğulacaksınız. Bakan Soylu bunca iddiayı muhalefeti suçlayarak savuşturmaya çalışmaktansa onurluca, soyluca istifa et!"
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat