CHP’Lİ BAKIR’DAN İKTİDARA ÇAĞRI “AYAĞINIZIN YERDEN KESİLMESİ İÇİN UZAYA DEĞİL, SEMT PAZARINA UĞRAYIN!”

Genel 5 Mart 2021 12:24
Videoyu Aç CHP’Lİ BAKIR’DAN İKTİDARA ÇAĞRI “AYAĞINIZIN YERDEN KESİLMESİ İÇİN UZAYA DEĞİL, SEMT PAZARINA UĞRAYIN!”
A
a
CHP Başakşehir İlçe Başkanı Deniz Bakır, esnafın sorunlarını dile getirdi. İktidara çağrı yapan Bakır, “Ayağınızın yerden kesilmesi için uzaya değil, semt pazarına uğrayın” dedi.

CHP Başakşehir İlçe Başkanı Deniz Bakır, özellikle pandemiyle birlikte iflas etme noktasına gelen, dükkânları kapanmak üzere olan esnafı ziyaret etmeye devam ediyor. Bu kapsamda CHP’li Bakır ve partililer bu kez pazarcı esnafının ayağına gitti. Gözlem ve tespitlerini aktaran Başkan Bakır şunları söyledi:

“YÜZDE 6 BÜYÜDÜK DEMEK GERÇEĞİ SAKLAMAKTIR”

“Ayağınızın yerden kesilmesi için uzaya gitmenize gerek yok! Semt pazarlarına uğrayıp esnaf ve vatandaşımızın sesine kulak vermeniz yeter. Artan fiyatlar karşısında vatandaşın alım güçlüğü çektiği gerçeğini yok sayarak; gerçeği yansıtmayan "yüzde 6 büyüdük" söylemi, gerçeği milletimizden saklamaktır.” dedi.

“KURDURMADIĞINIZ TEZGÂHLARIN İŞGALİYE BEDELİNİ İADE EDİN”

CHP’li Başkan Bakır, “Pandemi nedeni ile haftalık sadece 1 gün pazar tezgahını kuran esnafımızdan, tezgahını kuramadığı günlerinde işgaliye bedelleri peşin olarak tahsil edilmektedir. Esnafımız yaptığı satışlarından elde edilen gelir ile ancak maliyetini karşılayabilmektedir. Kurdurmadığınız tezgâhların işgaliye bedellerini esnafımıza iade edin. Zor zamanlardan geçtiğimiz bu dönemde esnafımızın omuzlarından yükü alın.” çağrısında bulundu.
CHP’li Bakır son olarak, “Tüm engellemelere rağmen milletimiz ile gönül köprülerimizi kurduk ve de kurmaya devam edeceğiz” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat