CHP’Lİ BİNZET’TEN ESKİ DEVLET HASTANESİ İÇİN ÇAĞRI “MUHTARLARIN SESİNİ DUYUN”

CHP 8 Ocak 2022 11:15
Videoyu Aç CHP’Lİ BİNZET’TEN ESKİ DEVLET HASTANESİ İÇİN ÇAĞRI “MUHTARLARIN SESİNİ DUYUN”
A
a
CHP Adıyaman İl Başkanı Burak Binzet, 2017’de yıkılan eski devlet hastanesinin yapımına başlanılması için yetkililere çağrıda bulundu.
Adıyaman Muhtarlar Federasyonu Başkanı Abdulkadir Geylani Taş ve mahalle muhtarları, eski devlet hastanesiyle ilgili basın açıklaması yaptı. Adıyaman merkez Turgut Reis Mahallesinde bulunan ve 2017 yılında yıkımı gerçekleştirilen eski devlet hastanesinin yeniden yapılmamasına tepki gösteren muhtarlar, hastanenin yapılması için yetkililere çağrıda bulundu.
“İKTİDAR YETKİLİLERİNİ GÖREVLERİNİ YAPMAYA DAVET EDİYORUZ”
CHP Adıyaman İl Başkanı Burak Binzet de eski devlet hastanesinin durumuna ilişkin konuşarak muhtarların çağrısına destek verdi. CHP’li Binzet şunları söyledi:
“2017 yılında yıkılan devlet hastanesi aradan 5 yıl geçmesine rağmen hala atıl vaziyette ve yapımına bir türlü başlanamıyor. Tabii olarak hem o bölgede yaşayan halk hem çevre yerlerden oradaki hastaneye giden vatandaş, hastanenin yeniden yapılmaması ile büyük bir mağduriyet yaşıyor. Muhtarlar da naçizane Cumhurbaşkanı Erdoğan başta olmak üzere iktidar yetkililerine seslenip, bu hastanenin yapımına hemen başlamasını talep ediyor. Biz de muhtarların, mahallelinin sesini duyun, Adıyamanlıyı sahipsiz bırakmayın diyerek hastanenin yapımına yeniden başlanması için iktidar yetkililerini görevlerini yapmaya davet ediyoruz.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat