CHP'Lİ BOZAT: AKP'DE BÜYÜK KOPUŞLAR YAŞANIYOR!

Genel 23 Kasım 2021 16:20
Videoyu Aç CHP'Lİ BOZAT: AKP'DE BÜYÜK KOPUŞLAR YAŞANIYOR!
A
a
CHP Adıyaman Hukuk Sorumlusu İl Başkan Yardımcısı Avukat Mehmet Levent Bozat, yeni üye kazanımları ve AKP'de yaşanan ayrılıklar ilgili açıklamalarda bulundu

"Yeni üye kazanımları arttı"

Bozat, Adıyaman parti üyeleri ve ilçe başkanları ile bir araya geldi. Toplantının gündeminde yakın zamanda gerçekleşecek olan seçim ve yeni üye kazanımları vardı. Bozat, CHP'nin Adıyaman'da yeni üye kazanımlarının arttığını ve stantlara olan ilginin çoğaldığını belirterek yeni seçime hazır olduğunu ifade etti. Öte yandan AKP2de yaşanan ayrılık ve istifalarla ilgili konuşan Bozat, bu olayın beklenildiği bir durum olduğunu, daha da çok artacağını söyledi.

"AKP'de büyük kopuşlar yaşanıyor"

Bozat yazılı olarak yaptığı açıklamasında;" Adıyaman için çok çalışıyoruz her hafta ve aylık olarak parti üyelerimizle istişareler gerçekleştiriyoruz. Halkımızın nabzını yokluyoruz. Stantlar için de ilgi oldukça yoğun. Her yere stant açarak halkı bilinçlendirmeye, partimizi anlatmaya çalışıyoruz. Seçime hiç ara vermeden hazırlanıyoruz. Görüyorsunuz AKP2de büyük kopuşlar yaşanıyor. Sebebi belli. İnsanlar oy verdiği için pişman. Başım yanmasın diyerek üyeliğini de iptal eden çok. Padişahlıkları bitiyor. Zaman insana değer verme zamanı. Devir artık CHP'nin devri" dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat