CHP’Lİ BÜLBÜL’DEN BAKAN SOYLU VE KARAİSMAİLOĞLU’NA: “NEDEN ÇATISI ÇÖKEN İSTANBUL HAVALİMANINA İNMEDİNİZ?”

SİYASET 26 Ocak 2022 00:58
Videoyu Aç CHP’Lİ BÜLBÜL’DEN BAKAN SOYLU VE KARAİSMAİLOĞLU’NA: “NEDEN ÇATISI ÇÖKEN İSTANBUL HAVALİMANINA İNMEDİNİZ?”
A
a
CHP Aydın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu üyesi Süleyman Bülbül, İstanbul’daki kötü hava koşulları nedeniyle İstanbul’a giden ve Atatürk Havalimanına inen Bakan Soylu ve Karaismailoğlu’na sordu: “Neden çatısı çöken İstanbul Havalimanına inmediniz?”
AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatı ile birlikte yoğun kar yağışının olumsuz etkilediği İstanbul’a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, tarifeli uçuşlara kapatılan Atatürk Havalimanı’na indi. CHP Aydın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu üyesi Süleyman Bülbül de çatısı çöken İstanbul Havalimanından da örnek vererek, iki bakanın iniş yaptığı Atatürk Havalimanına ilişkin konuşarak şunları söyledi:
“ZOR ŞARTLARDA BİLE AKTİF OLAN HAVALİMANINI NEDEN KAPATTINIZ?”
“Soylu “3 havalimanı da iniş vermedi pilotumuz risk aldı Atatürk Havalimanı'na indik” dedi. Çatısı çöken İstanbul Havalimanı'na inemediniz, inat uğruna yerle bir ettiğiniz Atatürk Havalimanına indiniz. Size soruyorum: Zor şartlarda bile aktif olan o havalimanını neden kapattınız?”
“O SANDIK ER YA DA GEÇ ÜZERİNİZE ÇÖKECEK”
“Yaptığınız her şey aynı zihniyetiniz gibi çürük ve bozulmuş. Yaptığınız her şey suni olduğu için bir bir çöküyor, darmadağın oluyor. Tıpkı Karadeniz’de Kilimli Yolu’nun dört kez çökmesi gibi! Liyaksiz kadrolarla, iş ehlinin dışında insanlara ihalelerle rant sağladığınız, peşkeş çektiğiniz için şimdi de İstanbul Havalimanının çatısının da çöktüğüne şahit olduk. Son çöken ise sizin zihniyetiniz olacak. Bu zor durumda dahi sorumlu olduğunuz alanlarda İBB’ye iftiralar atarak, algı yöneterek nafile çırpınıyorsunuz. Ama ne yaparsanız yapın, o sandık er ya da geç üzerinize çökecek.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat