CHP’Lİ BÜLBÜL’DEN ERDOĞAN’A SERT TEPKİ: “HESAP VERECEKSİNİZ”

Türkiye 18 Mayıs 2021 13:05
Videoyu Aç CHP’Lİ BÜLBÜL’DEN ERDOĞAN’A SERT TEPKİ: “HESAP VERECEKSİNİZ”
A
a
CHP Aydın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Süleyman Bülbül, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerine tepki gösterdi.

Bakanlar Toplantısı’nın ardından açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Geçtiğimiz 19 yıl boyunca Cumhuriyet döneminin yanlışlarıyla uğraşırken diğer yandan da ülkemizi geleceğe hazırladık. Eski Türkiye'nin hastalığı olan siyaset ve toplum mühendisliğini ortaya sokma, merdiven altı siyasetler son günlerde yeniden artmıştır.” dedi.

“HANGİ YANLIŞ! HANGİ GELECEK!”

Erdoğan’ın bu sözlerine CHP Aydın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Süleyman Bülbül’den yanıt geldi. CHP’li Bülbül, “RTE ‘19 yıl boyunca Cumhuriyet döneminin yanlışlarıyla uğraşırken diğer yandan da ülkemizi geleceğe hazırladık’ dedi. Hangi yanlış! Hangi gelecek!” ifadelerini kullandı.

“128 MİLYAR DOLARI NE YAPTINIZ”

AKP iktidarları döneminde gerçekleştirilen özelleştirmelere gönderme yapan CHP’li Bülbül konuşmasının devamında sözü Merkez Bankası’ndaki 128 milyar dolara getirdi. Bülbül, “Özelleştirme ile gelen 72 milyar doları peşkeş çektiniz, 128 milyar doları ne yaptınız! Hesabını vereceksiniz.” İfadelerine yer verdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat