CHP'Lİ BÜLBÜL'DEN İKTİDARA SERT SÖZLER "MİLLET BU UCUBE SİSTEMDEN İLK SANDIKTA KURTULACAK" 

Türkiye 5 Nisan 2021 20:09
Videoyu Aç CHP'Lİ BÜLBÜL'DEN İKTİDARA SERT SÖZLER "MİLLET BU UCUBE SİSTEMDEN İLK SANDIKTA KURTULACAK" 
A
a
CHP Aydın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Süleyman Bülbül, 104 emekli amiralin Montrö anlaşması ve tarikat üyesi Amiral için yayımladığı bildiriye ilişkin konuştu. 

104 amiralin yayımladığı bildiriye karşı Cumhur İttifakı'nın emekli askerleri darbecilikle suçlamasına ilişkin CHP Aydın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Bülbül şu ifadeleri kullandı:

"Türkiye'yi yöneten ucube tek adam rejimi ve avanelerinin gündem değiştirmek için yaptığı girişimler sonuç vermeyecektir. Emekli Amirallerin sivil metninden darbe çıkarmak tek manasıyla akıl tutulmasıdır. Şimdi de çıkmış Fuat Oktay “Her platformda gerekli cevap en net şekilde verilecektir.”demiş ve talimat vermiş! Fuat Oktay.
Sonra hemen Kuvvet komutanlıkları, YÖK, üniversiteler, emniyet müdürlükleri ,Erzurum tapu kadastro müdürlüğü ve enson Yargıtay açıklama yapıyor.Yargıtay Yapılan soruşturma da karar verici.İhsası rey’de bulunmak buna denir.Saraya bağlı yargının ve taraflı yargının memlekete adalete faydası olmaz.Sizin yargı bağımsızlığınızı sevsinler! Ne kadar mağdur edebiyatı yaparsanız yapın halkın gündemi iş,aş ve sağlıktır.ilk seçimde sandığın en dibine gömülecek ve oradan bir daha çıkamayacaksınız. Millet sizden ilk sandıkta kurtulacak"
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat