CHP’Lİ DEMİR’DEN ZENGİNLERİN PARTİSİNE TEPKİ “VARLIK İÇİNDE YOKLUK ÇEKEN HALKIMIZ BUNA LAYIK DEĞİL!”

Genel 1 Kasım 2021 20:53
Videoyu Aç CHP’Lİ DEMİR’DEN ZENGİNLERİN PARTİSİNE TEPKİ “VARLIK İÇİNDE YOKLUK ÇEKEN HALKIMIZ BUNA LAYIK DEĞİL!”
A
a
CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, Dünya’nın en zengin isimlerinden Bill Gates ve Jeff Bezos’un Fethiye’de koy kapatıp parti yapmasına ilişkin konuştu.
Dünyanın en zenginlerinden Bill Gates, Fethiye’de koy kapatıp doğum gününü kutladı. Gates’in en önemli misafiri ise bir başka zengin Jeff Bezos’du. İkilinin medyaya düşen fotoğrafları halkın büyük kesimi tarafından tepkiyle karşılandı. O tepki zincirine CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir de katılarak şunları söyledi:

“ÇOK DÜŞÜNMEMİZ LAZIM”

“Bugün ülke ekonomisi AKP iktidarı yüzünden yerin dibine batmışken, asgari ücretle sürünen halk zamlar altında ezilirken, emekliler ay sonunu getiremezken, dünyanın bir ucundan ismi hiç fark etmeyen zenginleşmişler Türkiye’de koy kapatabiliyor. Üç yanı denizlerle çevrili, dört bir yanı tarih kokan cennet vatanda, bu ülkenin vatandaşlarının yaşayamadığını bir avuç zengin yaşayabiliyorsa ve halkı bu nimetlerden yararlandıramayanlar ya da yararlanmasını istemeyenler konusunda çok ciddi biçimde düşünmemiz lazım. Yoksa halk olarak bunları izlemeye devam ederiz. Bizim Cumhuriyet Halk Partililer olarak düşüncemiz ise varlık içinde yokluk çeken halkımızın buna layık olmadığıdır!”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat