CHP’Lİ HACISALİHOĞLU, ÜST YAPI PROBLEMLERİNİ DİLE GETİRDİ “SABIR TAŞI ÇATLADI, MUHTARLAR ŞİKÂYETLERE YETİŞEMİYOR!”

Genel 17 Ağustos 2021 13:43
Videoyu Aç CHP’Lİ HACISALİHOĞLU, ÜST YAPI PROBLEMLERİNİ DİLE GETİRDİ “SABIR TAŞI ÇATLADI, MUHTARLAR ŞİKÂYETLERE YETİŞEMİYOR!”
A
a
CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu, vatandaşların üst yapıda yaşadıkları problemleri dile getirdi.

CHP Trabzon İl Başkanı Hacısalihoğlu, vatandaşların mahallelerde yaşadığı sorunları gündeme taşıdı ve mahallelilerin isyan noktasına ulaştığına dikkat çekti. Mahallelileri bu denli isyana sevk eden ise üst yapıda yaşanan bozukluklar oldu. Üst yapıdaki eksiklikler nedeniyle vatandaşların araçlarının alt takımı bozuldu, tamponlar elde kaldı.

“ÖRNEK BELEDİYECİLİK ANLAYIŞINIZ BU KADAR”

CHP’li Hacısalihoğlu da mahallelerdeki hizmet eksikliğine vurgu yaparak, “Beşirli Mahallesi’nde vatandaş oldukça tepkili ve sinirli. Bu bölgede çalışmalar yapılmalı ve üst yapı kaplamasına bir an önce başlanmalı. İnsanların sabır taşı artık çatladu. Vatandaşların ardından muhtarlar da yapılmayan üst yapı ile ilgili şikâyetlere yetişemez oldu. İlgililer uyuyor mu? Bu şehir sahipsiz mi? Geçen hafta AKP’nin Yerel Yönetimler Sorumlusu olan Sayın Özhaseki’nin anlattığı “örnek belediyecilik” anlayışınız bu kadar işte.” diyerek tepki gösterdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat