CHP’Lİ HALICI ULUBORLU’DA “İNSANLAR KAYNAMAYAN TENCEREDEN ŞİKÂYETÇİ” 

Genel 29 Kasım 2021 21:05
Videoyu Aç CHP’Lİ HALICI ULUBORLU’DA “İNSANLAR KAYNAMAYAN TENCEREDEN ŞİKÂYETÇİ” 
A
a
CHP Isparta İl Başkanı Yalım Halıcı, Uluborlu ziyaretinde esnaf ve vatandaşın sıkıntılarını dinledi.

CHP Isparta İl Başkanı Yalım Halıcı, il yöneticileri, gençlik ve kadın kolları ile birlikte Uluborlu ilçesinde danışma toplantısına katıldı. Düzenlenen toplantının ardından Başkan Halıcı ve beraberindeki heyet esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Vatandaşların sorunlarını dinleyen CHP’li Halıcı şunları söyledi:

“VATANDAŞIN MECALİ KALMADI”

“Uluborlu ilçemizde önce danışma toplantımıza katıldık. Oldukça verimli geçti partimiz adına. Ekonomi başta olmak üzere ülkemizi doğrudan ilgilendiren meseleleri masaya yatırdık, yol haritamıza ilişkin fikir alışverişlerinde bulunduk. Daha sonra ise soluğu sokakta, halkımızın arasında aldık. Pazar yerinde esnafı ziyaret ettik. Her ziyaretimiz bir öncekinden daha kötü ne yazık ki. Bunun nedeni de çürümüş iktidar ve kötü ekonomi yönetimi tabii ki de. Vatandaşın artık mecali kalmadı. Herkes mutfakta tencerenin kaynamadığından, alım gücünün azaldığından şikâyetçi. Biz de CHP olarak iktidarımızda işleri yoluna sokacağımızı, adım adım planlarımızı hayata geçirerek ülkemizi eski özlenen günlere ve daha da iyi yerlere taşıyacağımızı anlattık. Bunun için de var gücümüzle çalıştığımızı ifade ederek, bu azmimizin, çalışma hırsımızın hiç bitmeyeceğinin sözünü de halkımıza verdik.”

CHP’Lİ BÜLBÜL: “TEK ADAM VE TEK SES ANLAYIŞINIZ BATSIN!”

CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, haber kanallarında tek sesliliğe ilişkin konuştu.
AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın banttan yayınının haber kanallarında eş zamanlı yayınlanmasına CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül tepki gösterdi. CHP’li Bülbül yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“YANDAŞ KANALLARIN TÜMÜNDE ERDOĞAN KONUŞUYOR”

“Yine haber kanalların tümünde AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşuyor. Üstelik yine canlı yayın da değil, banttan! Yandaş medya ise her zaman olduğu gibi tek ses! İşte Erdoğan, işte AKP demokrasisi. Sizin demokrasinizi, sizin basın özgürlüğünüzü sevsinler! Tek adam ve tek ses anlayışınız batsın!”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat