CHP’Lİ KARADAĞ BİRECİK’TE ESNAF VE STK’LARI DİNLEDİ

Genel 18 Mart 2022 10:55
Videoyu Aç CHP’Lİ KARADAĞ BİRECİK’TE ESNAF VE STK’LARI DİNLEDİ
A
a
CHP Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ, Birecik programı kapsamında esnaf odaları ve STK’ları ziyaret etti.
CHP Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ, CHP Birecik İlçe Başkanı Av. Sakıp Yaşar ve beraberindeki heyet ile Birecik ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Başkan Karadağ ve partililer, Birecik Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İbrahim Halil Aykılıç, Marangozcular Odası Başkanı Halil Düzyol, Birecik Ticaret Odası Başkanı Saadettin Bilgin, Şoförler Odası Başkanı Mehmet Beğit, Birecik Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Hocaoğlu, Ziraat Odası Başkanı Hasan Gören, Sanayi ve Ağır Sanayi Kooperatifi Başkanı Zülküf Levent Uğur ve Birecik Metal-İş Sendikası Başkanı Müslüm Işık’ı ziyaret etti.
Esnaf odaları ve STK’ların ardından CHP’li Karadağ, Birecik’te esnafın kapısını çalarak, esnafa hayırlı işler diledi. Esnafın elini sıkan ve onların yaşadıkları sorunları dinleyen Başkan Karadağ edindiği notları genel merkeze aktaracağını ifade ederek, esnafın Berat Kandilini de kutlamayı unutmadı.
“CHP HER ZAMAN HALKIN YANINDADIR”
Ziyaretler ile ilgili konuşan CHP Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ şu ifadeleri kullandı: 
“Her türlü sorunun çözümünde adres artık bu iktidar değil, Cumhuriyet Halk Partisi’dir. AKP iktidarı sorunları çözme noktasında artık işlevsiz kalmıştır ve CHP iktidarında tüm bu sorunların çözümü için gereken adımlar atılacaktır. Biz, partili arkadaşlarımızla beraber bir an olsun sokaktan ayrılmayacağız. Siz esnafımızı, vatandaşlarımızı, gencimizi, yaşlımızı, kadınımızı, tüm vatandaşlarımızı ayrım yapmaksızın ziyaret ederek, yaşadıkları problemlerin çözümü için canla başla mücadele edeceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi her zaman halkın yanındadır ve öyle de olmaya devam edecektir. Bunun en somut örneğini CHP’li belediyelerde de görebiliyoruz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat